top of page

JOGA

Jogę zaczęłam praktykować jeszcze na studiach. Jest w moim życiu już ponad 20 lat. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne. Praktykuję hatha jogę głównie korzystając z metod Iyengara oraz Ashtangi jogi.

Moi pierwsi nauczyciele to m.in. Lesław Kulmatycki, Florian Szałkiewicz. Obecnie inspiracją na mojej drodze jest Arkadiusz Tobero, nauczyciel metody B.K.S Iyengara, doktor filozofii, psychoterapeuta.

Na przestrzeni lat zetknęłam się i praktykowałam różne metody jogi (acro joga, joga nidra, radża joga, ostatnio aerial joga i joga śmiechu ). To co dla mnie najważniejsze czyli aspekt prozdrowotny i terapeutyczny odnajduję w metodzie Iyengara.

Dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu szukają więcej harmonii i świadomości siebie.

Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne dla osób zdrowych i z różnymi schorzeniami psychofizycznymi.

Skupiłam się na prozdrowotnych i terapeutycznych aspektach ruchu, oddechu, uważności i świadomości siebie.

OPINIE I PODZIĘKOWANIA KLIENTÓW

Monika, zajęcia prowadzi tak ciekawie, że zawsze biegłam na nie z przyjemnością dla ciała i ducha! Jej zajęcia uczą spokoju i zauważania siebie, a często powtarzane zdanie „ pamiętajcie, ćwiczymy z miłością i życzliwością do swojego ciała” ….”zatrzymaj się i poczuj, że jesteś tu i teraz”- jest trafnym podsumowaniem dobrej energii jaką daje!

Małgorzata Żółtowska

Miałam problem aby angażować się na dłużej w jakieś zajęcia, a dzięki Monice, zajęcia jogi stały się stałym elementem i zawsze były wyczekiwane z niecierpliwością. Monika jest nie tylko wspaniałą joginką, profesjonalistką, ale również przesympatyczną, … i zawsze uśmiechniętą osobą

Studio graficzno-projektowe Moredesign

Monika potrafiła tworzyć na zajęciach wspaniałą, rodzinną atmosferę, dobra energia udzielała się wszystkim. Dzięki niej, joga nadal jest obecna w moim życiu za co jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam bardzo, bardzo mocno.

Marlena Kubicka

bottom of page